כניסה להורים 

 
גני מונטיפיורי - שלווה ורוגע, חום ואהבה
הגן הראשון בתל אביב הוקם על ידי מור דוניצה, יחד עם אמה נילי, גננת מוסמכת, ושתיהן יחד מנהיגות תפיסת עולם לפיה המסגרת החינוכית הינה בראש ובראשונה מסגרת משפחתית המעניקה מלא חום ואהבה לתינוקות ולקטנטנים. שני הגנים בתל אביב ובגבעתיים מעוצבים בצבעים רכים ונעימים, בשיתוף מעצבת גני ילדים , תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. אתם מוזמנים בכל עת לראות את הגנים שלנו ולהתרשם מהתמונות.
 
מור מנהלת הגן מנהיגה תפיסת עולם של גן רגוע, עם המון חום ואהבה ושקיפות להורים בכל תחומי פעילות הגן. כדי ליצור גן רגוע צריכים להתקיים כמה כללים בסיסיים שלגביהם קיימת תשומת לב מרבית:
 
- לילדים יש סדר יום מסודר ונעים. יום מסודר תורם לתחושת הביטחון והרוגע של הילד.
 - הגננת והמחנכות בגן הינן כולן בעלות מזג רגוע עם קול נעים וחל איסור מוחלט על הרמת קול בגן.  
 - המוסיקה המושמעת בגן הינה בווליום מוגבל. גם רוקדים, אבל עדיין המוסיקה לא רועשת מדי.
 - קיימת תשומת לב מיוחדת ומיידית לילד בוכה - שמקבל יחס מיידי ללא שהות.
 - מור מקיימת שעה שבועית לשיחות אישיות עם הורים בכל נושא שיחפצו.
 - הגן מקיים פעמיים בשנה שיחות אישיות שבהן ההורה מקבל דוח מפורט כתוב בליווי היועצת של הגן.
 - הגן מקיים משובים להורים שבהם הם חווים דעתם על כל תחומי פעילות הגן ואנשי הצוות שבו. 
  
בכל שאלה או לתיאום פגישה הנכם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם מנהלת הגן מור דוניצה 052-3838484
 
 אתם מוזמנים לצפות בתמונות הגן בתל אביב וגבעתיים בלשונית "אלבום תמונות"
 
אנחנו בגן מונטיפיורי מאמינים שכל ילד וילד מכיל עולם שלם ומושפע מהסביבה בה הוא נמצא משנת חייו הראשונה, לכן הסביבה בה ישהה הילד חשובה ביותר ואנו כאן על מנת לתת לכם את המענה. הגן הוא מקור של תמיכה רגשית ועלינו להעניק לילדים חום ואהבה, והגן מעניק לילד את הסביבה העוטפת שמפרגנת, מחזקת ובונה לו את האישיות.

הגישה החינוכית בגן מונטיפיורי הינה בראש ובראשונה להעניק אהבה חיבוקים ונשיקות לכל הקטנטנים. עיקרי הגישה שמוטמעים בגנים שלנו :
 
  • אנו מאמינים שכל ילד יכול לבנות לעצמו למידה מתוך החיים בסביבה נעימה ומאתגרת – הלמידה אינה עומדת בפני עצמה אלא נובעת מפעילויות החיים בסביבה חינוכית שמעוררת תהליכי חקירה. המתקיימים בדיאלוג עם סביבה מסקרנת, המעודדת חשיבה ויצירתיות. בהתאם לכך, שאיפתנו היא שכולם - ילדים, הורים וצוות יגיעו לגן מדי יום כדי לחיות , כשאנו אומרים "לחיות" , אנו מתכוונים למשמעות הרחבה של המילה - למידה מתוך תהליכי חיים, תקשורת ועוד. אנו מאמינים שהילדים לומדים מתוך התנסות בפעילויות אלו בסביבה נעימה ומחבקת מצד אחד, ומאתגרת ומרתקת מצד שני.
 
  • אנו מאמינים שלכל ילד הזכות להתפתח עפ"י גילו, הקצב אישי ושלבי התפתחותו - לכל ילד התפתחות ייחודית משלו, הנרקמת מנתוניו האישיים ומיחסיו עם סביבתו הפיזית והחברתית. איננו משווים בין ילדים אלא רואים כל ילד בפני עצמו תוך התמקדות בכוחותיו והאינטרקציה שלו עם הקהילה בה הוא גדל.
 
  • יש להאמין ביכולותיו של כל ילד ולכבדן – יש להתייחס בכובד ראש אל הילד ונקודת הראות שלו. לילד יש יכולת להבין, לחקור, לחשוב, לבחור, להרגיש, ליצור ולפתור בעיות.. מהות ההוראה היא לראות בילד שותף בונה ידע, לאפשר לו להעלות סוגיות, לעודד אותו לפתח כישורי פתרונות, ולהעניק לו כבוד ועצמאות שמובילים להעצמתו.
 
  • אנו רואים את המערכת החינוכית כמשולש שווה צלעות – כל צלע במשולש זה – ילדים, צוות והורים – שווה בתרומתה לשתיים האחרות. איזון בין שלושת השותפים מביא להשגת מטרות חינוכיות ומעלה את המסגרת לרמה הגבוהה ביותר.
 
  • אנו מעודדים שיתוף בין ההורים לצוות הגן - הידיעה שמערכת היחסים בין ההורים לצוות הגן משפיעים על הילד ועל התפתחותו מובילה אותנו בעשייה היומיומית. שיתוף בין כל הגורמים מפרה את הילד. התעוד של תהליכי למידה והצגתם מוביל ליכולת דיאלוג ותקשורת בין ההורים לילדיהם.
 
  • אנו מספקים לילד סביבה אופטימאלית המותאמת לתחומים שונים – סביבה שתפתח את חשיבתו, תקנה לו הרגלים וכישורי חיים, תעשיר את שפתו, תתרום ליצירתיותו, תחנך אותו לערכים, תספק לו ביטחון נפשי ופיזי ותעצים אותו.
 
 
מילות חיפוש: גן ילדים בגבעתיים , משפחתון בגבעתיים , גן ליד קניון גבעתיים , גן ילדים ליד הקניון בגבעתיים ,
        פעוטון בגבעתיים , גן ילדים גבעתיים , תינוקייה בגבעתיים , תינוקייה גבעתיים , גני ילדים בגבעתיים ,
        גן ילדים בתל אביב , גן ילדים תל אביב , משפחתון תל אביב , גני ילדים תל אביב
 
 
 
 
 
23/10/2019 כ"ד תשרי ה'תש"פ
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-